Закарпаття в цвіті нарцисів

Западная Украина

Включена страховка

3дня / 2 ночи /2 ночи дороги

Самая низкая цена

Экскурсионный отдых

С детьми

Подробности

Закарпаття в цвіті нарцисів.

Не пропустіть! Відмінний вибір на травневі свята !
Унікальне природне явище!
Нарциси цвітуть всього 10 днів!

План туру:

1 ДЕНЬ. Виїзд із м. Суми.

2 ДЕНЬ. Прибуття до Львова. Ви дізнаєтесь чому Львів називають перлиною Європи. Воно огорне Вас романтикою та занурить в кавові та шоколадні аромати затишних кав’ярень.  Це місто подарує Вам безліч чудових фото зон та незабутніх вражень.

3 ДЕНЬ.  В цей день ви дізнаєтесь чому озеро Синевір називають «морським оком Карпат» , а водоспад «Шипіт» вважають найбільшим в Україні. Катаючись на крісельному підйомнику на г. Гимба ви будете зачаровані дивовижними карпатськими краєвидами. Ви не зможете пройти повз реабілітаційний центр бурого ведмедя, бо на відстані витягнутої руки зможете погодувати та  поспілкуватися  « з ведмедиком з дитинства» , який проживає у дикій природі. Довершить задоволення частування у гуцульській колибі.

4 ДЕНЬ.  Сьогодні найголовніше із нашого туру – долина нарцисів. Суцільне покривало із біло-жовтої квітки. Таке ви зможете побачити в Альпах, Румінії, але найбільша популяція знаходиться біля м. Хуст. Багато цікавих історій та легенд ви дізнаєтесь від екскурсії. 
Але найголовніше – це найкрасивіша та найінстаграмніша фотозона , що простягаєтеся на гектарі в цей день цілком ваша.
Далі ще одна чудова локація –сироварня. Це невелике сімейне підприємство, де вас познайомлять з повним циклом виробництва вишуканих італійських сирів. Розкішна атмосферна дегустація елітних сортів сиру разом з келихом білого вина буде частиною історії цього незабутнього дня.


5 ДЕНЬСьогодні все для тілесного задоволення. Чи відчували ви коли небудь на собі силу карпатського вина? Завод «Чизай», екскурсія , розкішна дегустація, яка завершиться приємною покупкою хмільних подарунків для близьких та друзів. Справжній релакс в термальних джерелах. Тут можна просто чудово відпочити та зміцнити свій імунітет.

У вартість ВХОДИТЬ: 

- проїзд комфортабельним автобусом, 
- проживання зі зручностями( 3 ночі/4дні)
- супровід гіда-екскурсовода, 
- страхування на час подорожі,
- сніданки та ввечері на місці перебування

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: 

- обіди
- вхідні квитки в туристичні об’єкти ( підйомники -120 грн., реабілітаційний центр бурого ведмедя – 21 грн., о.Синевір – 21грн., термальні басейни – 160 -350 грн., «Чизай»- від 150 грн.
- дегустації.

Знижки для дітей: уточнюйте

 

Проживання: номера зі зручностями , сімейна пара окремо в кімнаті