ПРАЗНИЧНОЕ ВОЛШЕБСТВО ЛЬВОВА+ПЕРВОЗДАННОЕ ЗАКАРПАТЬЕ 

Западная Украина

Включена страховка

2 ноч/3 дня

Самая низкая цена

Экскурсионный отдых

С детьми

Подробности

ЧАРІВНИЙ ЛЬВІВ + ПЕВРОЗДАННЕ ЗАКАРПАТТЯ


2 ночі / 3 дні + 2 ночі дороги  (ж / д).

Вартість туру 1800 + ж / д

Старовинний Львів, засніжений Синевир, смачна їжа, п'янкі дегустації та незабутні враження!

Менеджер туру: Світлана, Вікторія

0953121102, 0999760159 viber

E-mail: sumy.smgp@gmail.com

План туру:

1 день: приїзд до Львова, приємна зустріч з Вами на залізничному вокзалі (09:00) - автобусна екскурсія по місту Львів.

Середньовічне місто готове відкривати Вам свої таємниці під час автобусної екскурсії по місту. Ми познайомимося з трьома головними принадами Львова: давнім собором св. Юра, сонним царством Личаківського цвинтару, відому туристичну принаду - Високий замок і не тільки. Обід (14:00), поселення в готель. А ще, Вас чекають, найяскравіші «родзинки» з життя «маленького Парижа» і цікаві легенди міста Лева! Ансамбль площі Ринок, кожен з 45 будинків якої є шедевром архітектури, також побачите і дізнаєтеся про багату історію вірменського кварталу, Латинської катедри, Успенської церкви, та інших визначних місць. Оглянемо Домініканський собор і, звичайно, не обійдемо одну з головних візитних карток Львова - Оперний театр! Вечеря (за власним вибором). Вільний час.

2 день: виїзд зі Львова (07:00).

Пилипець
Тут з висоти 15 метрів, між скелями, скидає води в мальовничу гірську долину, один з найкрасивіших водоспадів України - водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, в одному з найгарніших місць українських Карпат - полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації, та дає нові життєві сили. Обід

Синевирський перевал
Один з наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метрів і з нього відриваються чудові панорами навколишніх гірських хребтів.


Реабілітаційний центр бурого ведмедя
На території Національного природного парку "Синевир" розташований Реабілітаційний центр бурого ведмедя площею 12 га. У зв'язку з діяльністю людини, цей  хижак України опинився на межі знищення і вимагає особливого ставлення. Центр створений з метою реабілітації особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження в неволі, або постраждалих від стихійного лиха, для відтворення їх популяції в природному середовищі існування.

Синевір
Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як "Морське око", воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років тому на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.

Келечин
Родина президента Карпатської України Августина Волошина славиться також своїм унікальним джерелом природно-газованої мінеральної води "Келечин", яка відноситься до нарзанових вод з високим вмістом заліза. Повернення до Львова (00:00).


3 день: сніданок і виїзд (09:00, здача речей в камеру зберігання)

Кав'ярні, легенди Львова
А урізноманітнює наш відпочинок тонкий і величний аромат кави, яким наскрізь просякнутий Львів, тому що якщо міста і можна було б спробувати на смак, то Львів мав би присмак кави .... Тому ми зануримося в історію львівських кав'ярень, які тісно переплітаються з життям нашого міста. Вас чекає п'янке занурення в історію споживання кави. Ви оглянете місця, де були перші львівські кав'ярні, дізнаєтесь, де готують найкращу каву по-львівськи, зійдіть в підземні шахти, в яких добувають львівську каву, переконайтеся в тому, що саме Львів, це Кавова столиця України і відчуєте її справжній смак.

Обід, вільний час в місті,  смакування глінтвейну і смачної львівської кави.

Перед виїздом, щоб скоротати час, можна відвідати виставу Львівського Оперного театру, або замовити екскурсію "Варта нічного міста".

Виїзд до Сум о 03:00

У вартість туру входить: проживання, проїзд по маршруту, базові екскурсії.

Додатково оплачуються вхідні квитки та харчування

Проживання: в готелях м. Львова, розміщення в 2-3-місних номерах зі зручностями в номері. Відстань від центру міста 3 км.

Вартість вхідних квитків:

- Личаківський цвинтар: дорослі - 50 грн., Учні, студенти - 30 грн., Діти до 12 років - 20 грн
- дегустація наливок: 8 наливок - 160 грн; 6 наливок - 120 грн; 4 наливки - 80 грн
- водоспад Шипот: загальний, пенсійний, студентський - 20 грн., Діти 7-16 м - 10 грн; діти до 7 років. - безкоштовно;
- реабілітаційний центр бурого ведмедя: загальний, пенсійний - 30 грн, студенти та школярі - 15 грн.;
- озеро "Синевир": загальний, пенсійний - 30 грн, студенти та школярі - 15 грн

Знижки для дітей:
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі - безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 120 грн. / чол


Харчування

Обід в 1-й день - обід в ресторані української кухні "Бойківська Візит". Меню: бульйон, вареники з м'ясом, компот, ощипок або салат з буряка, бульйон, рис відварний, риба з овочами, компот, хліб. Вартість 80 грн / чол.

Вечеря в 1-й день - відбувається в кафе і ресторанах р .. Львів на Ваш смак і вибір.
Сніданок у 2-й день - відбувається на Ваш смак і вибір в кафе швидкого харчування «Окей» с. Коростів.
Обід в 2-й день - відбувається в ресторані "Газдівська хатина" села Пилипець. Меню: салат, грибна юшка, картопляне пюре з м'ясом по-Полонинсько, хліб, чай. Вартість 105 грн / чол.
Вечеря в 2-й день - відбувається на Ваш смак і вибір в кафе швидкого харчування «Окей» с. Коростів.
Сніданок в 3-й день - відбувається в кафе і ресторанах р .. Львів на Ваш смак і вибір.
Обід в 3-й день - відбувається в кафе і ресторанах р .. Львів на Ваш смак і вибір.